بیانیه دکترشیویاری نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در محکومیت اقدام دولت امریکا وحمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

در پی اقدامات سخیف و نسنجیده مقامات آمریکایی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانبه ای آن را محکوم کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

 

حمایت دکتر شیویاری از سپاه و محکومیت اقدام امریکا

بسم الله الرحمن الرحیم

يريدون ليطفئوا نور الله بأفواههم، و الله متم نوره و لو کره ا لکافرون

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از نخستین روزهای پیروزی انقلاب تشکیل یافته تا همواره در پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن در کنار ملت بزرگ ایران باشد.

این نهاد مقدس که همواره در صف اول مقابله با تروریسم و مدافع مظلومان بوده ودر تمامی عرصه های کارو تلاش وخدمت جانفشانی ها نموده و معادلات منطقه ای و جهانی استکبار و صهیونیسم وحامیان شان را به هم ریخته است، قابل تحریم و تهدید نیست.

اینجانب اقدام غیرقانونی و بی شرمانه دولت و رییس جمهور آمریکا را در گنجاندن سپاه عزیزدر لیست گروههای تروریستی را محکوم نموده و یقین دارم این اقدام خصمانه آنها باعث افزایش همدلی و انسجام بیشتر بین تمامی طیف های سیاسی و مردم عزیز و به تبع آن افزایش اقتدارنظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد گردید.

و مکروا و مکر الله والله خیر الماکرین

دکتریعقوب شیویاری

نماینده مردم شریف میانه وبخش های ترکمنچای ،کندوان ،کاغذکنان ومرکزی درمجلس شورای اسلامی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

preview

preview

 

ورود اعضا کارگروه ها

 
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری محفوظ می باشد.