10.jpg - 5.24 kb

مسائل و مشكلات خود را با نماينده مردم شريف شهرستان میانه در ميان بگذاريد.

11.jpg - 4.93 kb 

 آدرس و تلفن دفتر ارتباطات مردمی.

preview

 پیشنهادات و انتقادات خود را با ما ميان بگذاريد.

پیام دعوت دکترشیویاری برای حضوردرراهپیمایی روز قدس98

به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی ،شیویاری با صدور پیامی ضمن تبریک روز جهانی قدس با صدور پیامی به شرح زیربرای ثبت حماسه بزرگی حضوری دیگر دعوت کرد:

متن پیام بدین شرح است  :

بسم الله الرحمن الرحیم

مسئله‌ی روز قدس هم امسال از هر سال مهم‌تر است. البتّه مسئله‌ی فلسطین یک مسئله‌ی اساسی است و مخصوص دولتها و کشورهای اسلامی هم نیست؛ مسئله‌ی فلسطین یک مسئله‌ی انسانی است مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

به فضل الهی و به برکت هوشیاری و بصیرت ملت بزرگ ایران، راهپیمایی سراسری روز قدس در جای جای میهن اسلامی در لبیک به ندای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) صحنه حمایت ایرانیان از فلسطین مظلوم و بیزاری آنان از رژیم صهیونیستی و جبهه حامی اسرائیل واقع و نشان خواهد داد «مقاومت» مسیر اصلی آزادسازی قدس بوده و رزمندگان مقاومت اسلامی فلسطین طرح معامله قرن و خائنینی که در پازل عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نقش‌آفرین و بازیگر شده اند را با پاسخ‌های قاطع و پشیمان کننده مواجه می‌سازند.

حضور و ظهور هر یک از هم وطنان عزیزمان در روز قدس، حرکت وبرنامه های امریکا و ایادی رژیم صهونیستی را به یاس و نومیدی تبدیل خواهد کرد. روز قدس عرصه همدلی، همزبانی و اتحاد مسلمین در مسیر محو غاصبان، ظالمان و آزادی این سرزمین مقدس است.

اینجانب ضمن قدردانی از ملت بزرگ ایران به ویژه مردم ولایت مدار آذربایجان و خاصه مردم شریف و غیرتمند شهرستان میانه در جای جای آن ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان خواستارم که با حضور مقتدرانه و آگا هانه خویش در راهپیمایی سراسری روز قدس مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام وقدس شریف بزنند . انشاالله

 

 

دکتریعقوب شیویاری

نماینده مردم شریف میانه وبخش های ترکمنچای ،کندوان ،کاغذکنان ومرکزی درمجلس شورای اسلامی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

preview

preview

 

ورود اعضا کارگروه ها

 
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری محفوظ می باشد.