پیام دعوت دکترشیویاری برای حضوردرراهپیمایی روز قدس98

به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی ،شیویاری با صدور پیامی ضمن تبریک روز جهانی قدس با صدور پیامی به شرح زیربرای ثبت حماسه بزرگی حضوری دیگر دعوت کرد:

متن پیام بدین شرح است  :

بسم الله الرحمن الرحیم

مسئله‌ی روز قدس هم امسال از هر سال مهم‌تر است. البتّه مسئله‌ی فلسطین یک مسئله‌ی اساسی است و مخصوص دولتها و کشورهای اسلامی هم نیست؛ مسئله‌ی فلسطین یک مسئله‌ی انسانی است مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

به فضل الهی و به برکت هوشیاری و بصیرت ملت بزرگ ایران، راهپیمایی سراسری روز قدس در جای جای میهن اسلامی در لبیک به ندای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) صحنه حمایت ایرانیان از فلسطین مظلوم و بیزاری آنان از رژیم صهیونیستی و جبهه حامی اسرائیل واقع و نشان خواهد داد «مقاومت» مسیر اصلی آزادسازی قدس بوده و رزمندگان مقاومت اسلامی فلسطین طرح معامله قرن و خائنینی که در پازل عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نقش‌آفرین و بازیگر شده اند را با پاسخ‌های قاطع و پشیمان کننده مواجه می‌سازند.

حضور و ظهور هر یک از هم وطنان عزیزمان در روز قدس، حرکت وبرنامه های امریکا و ایادی رژیم صهونیستی را به یاس و نومیدی تبدیل خواهد کرد. روز قدس عرصه همدلی، همزبانی و اتحاد مسلمین در مسیر محو غاصبان، ظالمان و آزادی این سرزمین مقدس است.

اینجانب ضمن قدردانی از ملت بزرگ ایران به ویژه مردم ولایت مدار آذربایجان و خاصه مردم شریف و غیرتمند شهرستان میانه در جای جای آن ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان خواستارم که با حضور مقتدرانه و آگا هانه خویش در راهپیمایی سراسری روز قدس مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام وقدس شریف بزنند . انشاالله

 

 

دکتریعقوب شیویاری

نماینده مردم شریف میانه وبخش های ترکمنچای ،کندوان ،کاغذکنان ومرکزی درمجلس شورای اسلامی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تاریخ شمسی :
دوشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الإثنين / 14 شوال / 1440
تاریخ میلادی :
Jun 17 2019
ساعت :

 

preview

preview

 

ورود اعضا کارگروه ها

 
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری محفوظ می باشد.