10.jpg - 5.24 kb

مسائل و مشكلات خود را با نماينده مردم شريف شهرستان میانه در ميان بگذاريد.

11.jpg - 4.93 kb 

 آدرس و تلفن دفتر ارتباطات مردمی.

preview

 پیشنهادات و انتقادات خود را با ما ميان بگذاريد.

دکتر شیویاری : انسان برای اوج گرفتن نیازمند آموزش و پرورش است

دکتر شیویاری : انسان برای اوج گرفتن نیازمند آموزش و پرورش است
به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمنچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی درهمایش خیرین مدرسه ساز و مدرسه یارضمن تقدیرو تشکر از حضور خیرین عزیزدر امر مدرسه سازی ونقش مهم خیرین و مردم در همیاری و همدلی برای ساختن کشور و ضمن اهمیت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه بعد روحی و جسمی در افراد باید به طور موازی رشد و تعالی یابد افزود: حفظ وطن در گرو حرمت قائل شدن به آینده سازان جامعه است که این امر در آموزش و پرورش باید رعایت شود.
یعقوب شیویاری با بیان اینکه انسان برای اوج گرفتن نیازمند آموزش و پرورش است تاکید کرد: ما وظیفه داریم زمینه و بستر لازم برای این امر را فراهم کنیم.
وی ساختن مدارس در مناطق محروم و دور دست را سبب ایجاد انگیزه برای دانش آموزان عنوان نموده گفت: نه تنها مدرسه سازی بلکه کار خیر در تمامی حوزه ها، ذخیره سازی برای آخرت به شمار می رود.
شیویاری بر لزوم احداث مدارس در مناطق محروم از جمله در روستاهای دور افتاده از شهرها تاکید کرده گفت: منابع مالی دولت محدود بوده و نیاز است که خیرین وارد عرصه شوند.
نماینده مردم میانه همچنین خواستار اولویت بندی در انجام کار خیر از جمله در روستاها شده افزود: بیشتر مسئولین رده بالای میانه ای در مدارس روستایی و مناطق محروم پرورش یافته و دارای وجدان کاری بالایی هستند که امیدواریم بتوانیم از وجود این عزیزان برای مشارکت در کارهای خیر و جلب و جذب خیرین بهره ببریم.
وی بر تداوم اینگونه همایش ها تاکید کرده افزود: باید غیرت میانه ای در راستای ارتقای هرچه بیشتر شهرستان بجوشد.
لازم به ذکر است دراین همایش که به همت مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار میانه وبا حضور خیرین عزیز میانه ای مقیم تهران انجام شد ، معاون سیاسی استانداری تهران ، دادستان دیوان محاسبات کشور، امام جمعه و معاون استاندارو فرماندار ویزه شهرستان میانه و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی نیزحضور داشته اند.
گفتنی است در این همایش 10 میلیارد ریال از سوی خیرین میانه ای مقیم تهران تعهد شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

preview

preview

 

ورود اعضا کارگروه ها

 
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری محفوظ می باشد.