10.jpg - 5.24 kb

مسائل و مشكلات خود را با نماينده مردم شريف شهرستان میانه در ميان بگذاريد.

11.jpg - 4.93 kb 

 آدرس و تلفن دفتر ارتباطات مردمی.

preview

 پیشنهادات و انتقادات خود را با ما ميان بگذاريد.

دکتر شیویاری در دیدار بارئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور

دکتر شیویاری در دیدار بارئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور :

مطالبه بحق مردم از مسئولین، گسترش و توسعه مراکز آموزش عالی دولتی است

به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمنچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی بارئیس محترم دانشگاه فنی و حرفه ای کشور دیدار و گفتگو کردند.
این دیدار که با حضورمهندس شکری فرماندار محترم شهرستان میانه ،وجمعی ازمسئولین شهرستان ورئیس محترم دانشگاه فنی حرفه ای کشور برگزار شد .
دکتر شیویاری در این جلسه بر اهمیت شهرستان میانه در استان تصریح نموده و اظهار داشت: وضعیت موجود مراکز آموزش عالی دولتی در شهرستان میانه به هیچ وجه نتوانسته انتظارات مردم و مسئولین را برآورده کند.
همچنین تاکید کرد: مطالبه بحق مردم از مسئولین، گسترش و توسعه مراکز آموزش عالی دولتی در شهرستان می باشد تا میانه از نظر توسعه آموزش عالی به جایگاه حقیقی خود دست یابد.
وی افزود: پتانسیل ها و بسترهای لازم در زمینه گسترش آموزشکده فنی و حرفه ای میانه فراهم است و مسئولین دانشگاه اگر از فرصت ایجاد شده بهره ببرند در آینده نزدیک استقبال کم نظیر دانش آموزان شاغل به تحصیل در هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش ساکن در سطح شهرستان و حتی شهرهای همجوار خواهند بود که در نهایت رشد و شکوفایی دانشگاه فنی و حرفه ای را در پی خواهد داشت.
در ادامه جلسه مهندس شکری معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اعلام اینکه مسئولین شهرستان به منظور پیشرفت و گسترش آموزشکده فنی و حرفه ای میانه با اختصاص زمینی در حدود 7000 مترمربع به دانشگاه فنی و حرفه ای جهت ساخت آموزشکده موافقت نموده که در حال حاضر مراحل قانونی آن در دست اقدام است خاطر نشان کرد: مردم و مسئولین شهرستان میانه برای گسترش مراکز آموزش عالی دولتی در شهرستان آماده همکاری هستند و حمایت های لازم را انجام خواهند داد.
سعید کریمی رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای میانه نیز در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد آموزشکده فنی میانه، از مساعدت های و حمایت های ویژه دکتر کیانی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان و همچنین همکاری مسئولین شهرستان قدردانی و تشکر کرد.
دکتر شمس رئیس محترم دانشگاه فنی و حرفه ای کشور هم ضمن خوشامدگویی و قدردانی از همکاری ها و پیگیری های دکتر شیویاری و مسئولین محترم شهرستان میانه اعلام نمود: بررسی های کارشناسی در راستای چگونگی توسعه آموزشکده فنی میانه با شناسایی توانمند ی ها و ظرفیت های شهرستان انجام خواهد شد و بدون شک گسترش کمی و کیفی آموزشکده فنی میانه با در نظر گرفتن چشم انداز دانشگاه فنی و حرفه ای انشاألله محقق خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

preview

preview

 

ورود اعضا کارگروه ها

 
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری محفوظ می باشد.