10.jpg - 5.24 kb

مسائل و مشكلات خود را با نماينده مردم شريف شهرستان میانه در ميان بگذاريد.

11.jpg - 4.93 kb 

 آدرس و تلفن دفتر ارتباطات مردمی.

preview

 پیشنهادات و انتقادات خود را با ما ميان بگذاريد.

مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد

مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمنچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل محترم کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با حضور در شهرستان میانه با دکتر شیویاری نماینده مردم میانه دیدار و در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به نیازمندان به بحث و تبادل نظر پرداختند .

در این دیدار دکتر کمالی مدیرکل کمیته امداد استان به ارائه گزارشی در خصوص اقدامات و فعالیتهای این نهاد در شهرستان میانه و موانع و مشکلات مددجویان پرداخته و خواستار توجه ویژه نمایندگان به این نهاد مقدس گردید .

در ادامه دیدار شیویاری گفت : همان طور که می دانیم اسلام موضوع خدمت به محرومان و رسیدگی به مستضعفین را به‌طور جد موردتوجه و تاکید قرار داده است تا در چنین بستری مشکلات برخی از نیازمندان جامعه حل‌ و روحیه خدمت به محرومان به برکت در زندگی فردی و اجتماعی ا نسان منجر گردد .

در ادامه دیدار دکتر شیویاری بیان کرد: الحمد الله بعد از انتصاب و آغاز فعالیت مهندس فتاح شکوفایی و عملگرایی در این نهاد نمود واضحی پیدا کرده است . نماینده مردم میانه با قدردانی از زحمات مسئولان و خادمان مردم در کمیته امداد استان و شهرستان بر همکاری و توجه همه جانبه در این مهم تاکید کرد .
شیویاری تصریح کرد: امیدوارم امدادگران بیش از گذشته بر دقت و سرعت در بررسی نیازمندی افراد و تسریع در خدمت و تکریم ویژه به ارباب رجوع جهت کاستن فقر و محرومیت اهتمام ورزند.
نماینده مردم میانه گفت : مبرهن است افراد نیازمندی هستند که نیاز به توجه بیشتری دارند و تلاش ما باید در جهت ایجاد اشتغال پایدار در راستای توانمند سازی و استقلال معیشتی خانواده های تحت پوشش عملیاتی گردد تا شاهد کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی در جامعه باشیم.
شیویاری ضمن سپاس و قدردانی ازهمت ومشارکت مردم شریف شهرستان میانه درکمک های مردمی برای خانواده های نیازمند خواهان فرهنگ سازی و مساعدت خیرین در احسان و نیکوکاری به نیازمندان شدند
دکترشیویاری در ادامه از تعامل سازنده کمیته امداد با دفتر ارتباطات مردمی در خصوص مساعدت مالی و معیشتی به افراد بی بضاعت قدردانی نمودند و از رایزنی های خود با مسئولان در خصوص افزایش بستر حمایتی از جمله اعتبار مسکن مددجویان خبر دادند.


لازم به توضیح است کمیته امداد شهرستان میانه درجذب مشارکتهای مردمی حایز مقام اول در استان گردیده است

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

preview

preview

 

ورود اعضا کارگروه ها

 
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری محفوظ می باشد.