10.jpg - 5.24 kb

مسائل و مشكلات خود را با نماينده مردم شريف شهرستان میانه در ميان بگذاريد.

11.jpg - 4.93 kb 

 آدرس و تلفن دفتر ارتباطات مردمی.

preview

 پیشنهادات و انتقادات خود را با ما ميان بگذاريد.

در آستانه افتتاح طرح احیا فولاد میانه دکتر شیویاری نماینده مردم شریف شهرستان میانه در کارخانه فولاد میانه حضور پیدا کر د

در آستانه افتتاح طرح احیا فولاد میانه دکتر شیویاری نماینده مردم شریف شهرستان میانه در کارخانه فولاد  میانه حضور پیدا کرد

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمنچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی امروز 96/7/20در آستانه افتتاح طرح احیا فولاد میانه نماینده مردم شریف شهرستان میانه با حضوردر کارخانه فولاد میانه و دیدار با مدیران و کارکنان از روند آماده سازی و افتتاح از کارخانه بازدید به عمل آورده واز تلاش های آنان قدردانی نمودند.
لازم به ذکر است که کارخانه تولید آهن اسفنجی با ظرفیت سالانه 800 هزار تن از جمله طرح های بومی با فناوری ایرانی (پِرِد) است که تاکنون 22 هزار تن تولید داشته است.
و میزان سرمایه گذاری برای ساخت این کارخانه، 280 میلیارد تومان بوده است،‌ و با بهره برداری از این واحد، 250 نفر به طور مستقیم و 750 نفر به طور غیر مستقیم صاحب شغل می شوند.
در ساخت این کارخانه، 300 شرکت داخلی مشارکت داشته اند و در اجرای آن از نیروهای بومی استفاده شده است.
در این کارخانه گندله حاصل از سنگ آهن از طریق عملیات احیا با فناوری پِرِد(Persian Reduction))، به آهن اسفنجی تبدیل می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

preview

preview

 

ورود اعضا کارگروه ها

 
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری محفوظ می باشد.