10.jpg - 5.24 kb

مسائل و مشكلات خود را با نماينده مردم شريف شهرستان میانه در ميان بگذاريد.

11.jpg - 4.93 kb 

 آدرس و تلفن دفتر ارتباطات مردمی.

preview

 پیشنهادات و انتقادات خود را با ما ميان بگذاريد.

شیویاری : از مشخص شدن فاینانس ذوب در فولاد میانه خبر داد.

شیویاری : از مشخص شدن فاینانس ذوب در فولاد میانه خبر داد..

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمنچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی درمراسم پروژه تولید آهن اسفنجی در میانه را افتخاری شهرستانی، استانی، ملی و میهنی عنوان نموده گفت: ارزش این پروژه کمتر از ارزش موشکهای تولید ی در کشور نبوده و به امید خدا با این آهن اسفنجی بهترین سلاح ها را برای نشانه گرفتن دشمن خواهیم ساخت تا همانند هشت سال دفاع مقدس نگذاریم وجبی از خاک میهن اسلامی ایران به دست دشمنان نظام بیفتد.

 

یعقوب شیویاری در ادامه با بیان اینکه اگر سپاه نبود و اگر کار و تلاش جهادی و انقلابی و روحیه بسیجی نبود شاید نمی توانستیم در جنگ پیروز شویم و امروز نیز به دست سربازان اسلام و نظام، سپاهیان، مدافعان حرم و دستان پرتلاش و توانمند متخصصان ایرانی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار زده ایم.

دبیرکمسیوین بهداشت درمان نمود عینی اقتصاد مقاومتی همین افتتاح پروژه دانسته واظهار کرد: بعد از افتتاح این کارخانه انتظار داریم تا مدیریت این مجموعه به دست افرادی توانمند، متدین و متعهد اداره شود تا حتی یک روز هم تعطیل نشود.

شیویاری از مشخص شدن فاینانس ذوب در فولاد میانه خبر داده خواستار تسریع در اجرا برای توسعه، رونق اشتغال و اقتصاد در منطقه شده افزود: تعیین تکلیف تمامی 250 نفر قبولین آزمون استخدامی فولاد نیز باید نهایی شود.

 

وی در ادامه سپاه را نماد مشارکت در سازندگی کشور عنوان نموده افزود: امیدواریم با مشارکت، دولت، سپاه و مردم روزی برسد که در اقصی نقاط میهن شاهد بیکاری جوانان این مرز و بوم نباشیم.

ضمن تاکیدبر مشکل بیکاری جوانان ،آب شرب میانه ،مشکلات شهرک های صنعنی ،راهها مواصلاتی ، سدهای آیدوغموش و شهریاراز مشکلات شهرستان بوده و در خاتمه در خواست دستور ویژه معاون اول رئیس جمهوربرای فرمانداری شدن بخش ترکمنچای شد.

گفتنی است: میزان سرمایه‌گذاری برای ساخت این کارخانه، 280 میلیارد تومان بوده و میانگین خلوص آهن اسفنجی تولیدی 96 درصد بوده و در برخی روزها به بیش از 97 درصد رسیده است.

در ساخت این کارخانه، 300 شرکت داخلی مشارکت داشته‌اند و در اجرای آن از نیروهای بومی استفاده شده است.

کارخانه آهن اسفنجی فوق در شهرستان میانه، استان آذربایجان شرقی واقع شده است. در این کارخانه گندله حاصل از سنگ‌آهن از طریق عملیات احیا با فناوری پِرِد (Persian Reduction)، به آهن اسفنجی تبدیل می‌شود.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

preview

preview

 

ورود اعضا کارگروه ها

 
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری محفوظ می باشد.