10.jpg - 5.24 kb

مسائل و مشكلات خود را با نماينده مردم شريف شهرستان میانه در ميان بگذاريد.

11.jpg - 4.93 kb 

 آدرس و تلفن دفتر ارتباطات مردمی.

preview

 پیشنهادات و انتقادات خود را با ما ميان بگذاريد.

دکترشیویاری در تذکر شفاهی: تردد کامیون های سنگین در جاده بستان آباد- میانه را در ایام نوروز ممنوع کنید

شیویاری در تذکر شفاهی:

تردد کامیون های سنگین در جاده بستان آباد- میانه را در ایام نوروز ممنوع کنید

 

سرویس صحن نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی خواستار ممنوعیت تردد کامیون های سنگین در جاده بستان آباد- میانه در ایام نوروز شد.

 

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری و به نقل از خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یعقوب شیویاری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 16 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: از وزرا و سازمان های دولتی درخواست جدی دارم که به قول های خود به کارگران و بازنشستگان در پایان سال جامه عمل بپوشانند تا این قشر با انگیزه بالا سال را به اتمام برسانند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی همچنین خطاب به وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در حوزه شهرستان میانه کارهای مثبتی از سوی این وزارتخانه صورت نگرفته است، کارشناسان وزارت برای بررسی این موضوع به منطقه اعزام شوند.

 

این نماینده مجلس همچنین بیان داشت: جاده بستان آباد- میانه شاهد تردد کامیون های سنگین است و این امر باعث ایجاد تصادفات متعدد شده است، انتظار داریم در ایام نوروز تردد این خودروها ممنوع شود تا هم از تصادفات جلوگیری شود و هم در شرایطی که دولت نمی تواند یک کیلومتر از جاده ها را آسفالت کند به آسفالت این جاده آسیب وارد نشود.

 

وی ادامه داد: همچنین از اردکانیان وزیر نیرو می خواهیم نیاز مردم میانه در خصوص آب شرب را تامین کند و از سوی دیگر سازمان ایثارگران حق بیمه عمر خانواده شهدا را از مردادماه پرداخت کند.

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خطاب به وزیر بهداشت تاکید کرد: دستور نصب ام آر آی شهرستان میانه داده شود، همچنین از روسای سازمان ها و وزارتخانه ها می خواهیم افرادی را به عنوان معاون پارلمانی معرفی کنند که در شأن نماینده و سازمان مربوطه باشد، متاسفانه به دلیل انتخاب افراد ارتباطات ضعیفی ایجاد شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

preview

preview

 

ورود اعضا کارگروه ها

 
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری محفوظ می باشد.