10.jpg - 5.24 kb

مسائل و مشكلات خود را با نماينده مردم شريف شهرستان میانه در ميان بگذاريد.

11.jpg - 4.93 kb 

 آدرس و تلفن دفتر ارتباطات مردمی.

preview

 پیشنهادات و انتقادات خود را با ما ميان بگذاريد.

دکتر شیویاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در دیدار بادکتر اردکانیان وزیرمحترم نیرو باتشریح مشکلات بخش آب و برق شهرستان خواستار تسریع درروند حل آنها گردید.

دکتر شیویاری  از پیگیری مشکلات حوزه آب شهرستان میانه دردیدار بادکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو خبرداد

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامیدر خصوص دیدار بادکتر اردکانیان وزیرمحترم نیرو باتشریح مشکلات بخش آب و برق شهرستان خواستار تسریع درروند حل آنها گردید.

 

تامین آب شرب شهرستان میانه که وقفه طولانی بهره برداری آن سبب نارضایتی حق عمومی در شهرستان میانه گردیده بود وزیر نیرو دستور تسریع در عملیات انتقال ،شبکه توزیع و مخازن آبی و… صادر نمود .

و در خصوص پایاب ۲۰۰۰ هکتاری زمینهای کشاورزی سد آیدوغمیش جهت تامین آب مناسب برای رونق مناطق تحت کشت وزیر نیرو با اختصاص۵ میلیارد تومان از سهم وزارتخانه به سازمان آب استان موافقت و دستور لازم صادر نمود.

 

نماینده مردم میانه افزود: در خصوص سد شهریار که برای تکمیل آن۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است وزیر از ناتوانی مالی دولت در تکمیل آن خبر داد و عنوان کرد درصدد آن هستیم که به صورت پروژه سرمایه گذاری تعریف و فراخوان صورت گیرد .

 

و در ادامه در خصوص آب شرب روستائیان اذعان داشت:آب شرب روستایی از جمله روستاهایی که وضعیت آب شرب (انتقال و تامین ) آنها باتوجه به تراکم جمعیت در شرایط نامطلوب تری قرار دارد خواستاراولویت اجرایی آنان  توسط آب روستایی استان شد.

شیویاری نماینده میانه در پایان گفت: مشکلات و نارسایی های برق برخی شهرها، روستاها و جاده های شهرستان و هدر رفت آب برخی سدهای شهرستان از جمله مواردی بود در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

preview

preview

 

ورود اعضا کارگروه ها

 
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری محفوظ می باشد.