پیام تبریک دکترشیویاری به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتریعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه ،ترکمانچای،کندوان ومرکزی درمجلس شورای اسلامی ،دکترشیویاری باصدور پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریک گفت.

 متن پیام به شرح زیراست:

بسم الله الرحمان الرحیم

هفدهم مرداد سالروز شهادت خبرنگار متعهد و شجاع، شهید "محمود صارمی" به عنوان روز خبرنگار نام گذاری شده است، این روزعزیز فرصت مغتنمی است تا از جایگاه معنوی و از زحمات و کوشش های  صادقانه اصحاب رسانه در مسیر اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به جامعه تقدیر به عمل آید.

 

خبرنگاران به عنوان دیده‌بانان وپیش قراولان جامعه در هدایت افکار عمومی نقش مهمی بر عهده دارند و می توانند با شناخت انتظارات، خواست ها و نیازهای مردم و انتقال دو سویه آن بین مردم و مسئولان درگام دوم انقلاب، نقش مهم خود را درپیشرفت و تعالی کشور ایفا کنند.

تلاش صادقانه خبرنگاران زمینه ساز آگاهی و شفافیت و در نهایت تقویت اعتماد،امیدونشاط معنوی و اجتماعی در جامعه است امری که امروز بیش از گذشته باید بدان پرداخته شود.

 

امروز مسائل معیشتی و مادی، حفظ شأن و منزلت و بیمه برای حفظ سلامت جان خبرنگاران مهمترین دغدغه‌های این قشرزحمتکش محسوب می‌شود که در بی‌توجهی برخی مسئولان گم شده است. خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان‌آور بوده وباید تدابیر ویژه‌ای برای سامان دادن به وضعیت شغلی خبرنگاران اندیشیده شود.

 

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهید بزرگوارمحمود صارمی و تبریک این روز به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و فعالان عرصه اطلاع رسانی دراقصی نقاط کشوربه ویژه دراستان آذربایجان شرقی ،خاصه فعالان عرصه خبردر شهرستان میانه ،از توجه و اهتمام ویژه این عزیزان در انعکاس اخبار و اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ‌تشکر و قدردانی نموده، از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفيق روز افزون مسئلت می نمایم.

 دکتریعقوب شیویاری

نماینده مردم شریف میانه وبخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان ومرکزی درمجلس شورای اسلامی

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

preview

preview

 

ورود اعضا کارگروه ها

 
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری محفوظ می باشد.