10.jpg - 5.24 kb

مسائل و مشكلات خود را با نماينده مردم شريف شهرستان میانه در ميان بگذاريد.

11.jpg - 4.93 kb 

 آدرس و تلفن دفتر ارتباطات مردمی.

preview

 پیشنهادات و انتقادات خود را با ما ميان بگذاريد.

زندگینامه دکتر یعقوب شیویاری

 

بسمه تعالی

previewدکتر یعقوب شیویاری در بهمن ماه ١٣۴٧ در یک خانواده متدین چشم به جهان گشود و تربیت یافت.

پدرش شهید والا مقام یدالله شیویاری از افراد خوشنام و زحمت کش منطقه به شمار می رفت. که پس از شهادت پدر در سال ١٣۶٥ ، مادرشان به مثابه مدیری لایق - مانند سایر همسران شهید این مرز و بوم - در به سامان رسانیدن خانوار ،تمام همت خود را به کار بست و با تحویل هشت  فرزند با تحصیلات عالی و متخصص در رشته های مختلف علمی بار دیگر همت عالی یک مادر فداکار را به ثبوت رسانید. 

همسرشان خانم خانعلی پور از فیزیوتراپیست های شناخته شده میانه که سال ها در سنگر بهداشت و درمان و سلامت مردم این منطقه از هیچ تلاشی فروگذار نبودند زیرا تربیت در خانواده ای متدین ومردم دار چنین ایجابی دارد.

وی دارای دو فرزند (یک دختر و یک پسر) می باشد.

 تحصیلات:

 دوران ابتدایی را در دبستان نیمه شعبان و دوره راهنمایی را در مدرسه ابوذر و دبیرستان را در مدارس امام خمینی(ره) و بوعلی سینا زیر نظر معلمان و اساتید دلسوز منطقه سپری نمودند. که همیشه مراتب قدر شناسی و قدردانی خود را به این عزیزان به هر ترتیب ممکن عملی ساخته اند.

در زمان تحصیل در مدارس راهنمایی و متوسطه عضو فعال گروههای فرهنگی و سرود و از قاریان قرآن کریم بودند.

پس از اخذ دیپلم با قبولی در کنکور از رشته پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی تبریز شدند  و در دوران تحصیل عضو انجمن اسلامی دانشجویان و فعال در عرصه های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی بودند، با توجه به علاقه ای که به ورزش داشتند در همان دوران عضو تیم فوتبال و هندبال شهرستان و دانشگاه بوده اند.

 سوابق و فعالیت ها:

پس از فارغ التحصیلی بنا به علاقه خدمت رسانی به همشهریان در شبکه بهداشت و درمان میانه به عنوان پزشک و معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت میانه انجام وظیفه نمودند.

در سال ١٣٧٥ با توجه به ارتقاء رتبه شغلی در مدیریت به عنوان قائم مقام اداره کل بیمه سلامت استان زنجان در آن استان انتخاب شده و انجام وظیفه نموده و پس از ده سال مدیریت و خدمت صادقانه ، با توجه به پیشنهاد مسئولین و عشق و علاقه ایشان به میانه مسئولیت ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان میانه را با جان و دل پذیرفته و به موطن بازگشتند.

در سال 1390 بنا به صلاحدید و احساس مسئولیت و خدمت رسانی در عرصه بالاتر و بهتر به کشور و مردم منطقه ایشان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی کاندیدا شدند و در اولین تجربه مشارکت سیاسی خود نمره قبولی را از مردم قدرشناس خود گرفتند و با کسب ١٣٧٥۴ رای از مرم شریف شهرستان میانه رتبه پنجم را بدست آوردند و هر حال حاضر به عنوان پزشک شبکه بهداشت و درمان شهرستان میانه در خدمت همشهریان عزیز می باشند.

 

preview

preview

 

ورود اعضا کارگروه ها

 
کلیه حقوق مادی و معنوی نزد پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری محفوظ می باشد.